امروز: یکشنبه 24 تیر 1403

موسسه علم و هنر میثاق

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و اسلواکی

با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

شماره ثبت:31214

  • تلفن

    ۸۱ ۲۱ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

  • فاکس

    ۴۸ ۲۲ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

  • ایمیل

    paziresh.tahsili@gmail.com

اعزام دانشجو به اسلواکی

تحصیلات دانشگاهی در کشور اسلواکی که یکی از اعضای اتحادیه اروپا و حوزه شنگن است می تواند گزینه مناسبی برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور و به ویژه اروپا باشد. چون شهریه دانشگاه ها نسبتاً پایین و کیفیت مناسب آموزش در این کشور بسیار خوب است. بسیاری از دانشگاه های این کشور در کشور خودمان هم مورد تایید هستند. از این رو موسسه علم و هنر میثاق که مجوز اعزام دانشجو به اسلواکی را داراست، آماده ارائه خدمت در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های این کشور می باشد.

همه ساله تعداد زیادی از جوانان کشور به ویژه برای تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی از کشور خارج شده و وارد دانشگاه های کشورهی دیگر می شوند. مهم است این عزیزان حتما دانشگاهی را به عنوان محل تحصیل خود برگزینند که هم رنکینگ بین المللی بالایی داشته باشد و در سیستم های معتبر رتبه بندی دنیا در جایگاه مناسبی قرار گرفته باشد و هم مورد تایید مراجع علمی کشور خودمان نیز باشد. برای رشته های غیر پزشکی مرجع تایید دانشگاه ها وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشورمان بوده و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز مرجع تایید دانشگاه ها در رشته های مربوط به علوم پزشکی می باشد. اگر دانشگاه انتخابی شما عزیزان مورد تایید این مراجع نباشند، در حقیقت پس از بازگشت به کشور مدرک تحصیلی شما ارزیابی نخواهد شد. از این رو لازم است کار اعزام دانشجو توسط موسسات دارای مجوز از وزارت علوم مانند موسسه علم و هنر میثاق که دارای مجوز اعزام دانشجو به اسلواکی و اتریش است انجام گیرد تا اخذ پذیرش تحصیلی حتما از دانشگاه های مورد تایید مراجع ذیصلاح صورت گیرد.

موسسه اعزام دانشجو به اسلواکی

شرایط عالی این کشور برای تحصیل در رشته های علوم پزشکی اعم از پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی که حتی بدون ارائه مدرک زبان نیز ممکن می باشد، علاقه مندان تحصیل پزشکی در اروپا را نیز به فکر پذیرش تحصیلی اسلواکی می اندازد. مدارک تحصیلی اخذ شده از دانشگاه های معتبر این کشور در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، مورد تایید هم وزارت علوم و هم وزارت بهداشت کشورمان هستند و این خود ارزش تحصیل در اسلواکی را به خوبی نمایان می کند. همه ساله در لیست وزارت علوم و بهداشت دانشگاه های برتر اسلواکی مورد تایید قرار گرفته و مدارک تحصیلی ارائه شده در آن ها در کشورمان مورد تایید هستند. از این رو این موسسه اعزام به دانشجو به اسلواکی، در راستای کمک به دانشجویان کشورمان به ویژه افرادی که قصد تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در کشور اسلواکی و به ویژه دانشگاه معتبر کمنیوس براتسیلاوا یا تحصیل فنی مهندسی در دانشگاه فنی براتیسلاوا را دارند، در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی و سایر خدمات مورد نیاز دانشجو تا مرحله ورود به دانشگاه و استقرار در این کشور می نماید، آماده خدمت رسانی می باشد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در کشور اسلواکی و دریافت وقت مشاوره از طریق شماره ذیل با موسسه علم و هنر میثاق دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو به اسلواکی و اتریش از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تماس حاصل فرمایید:

021-88662181

اینستاگرام ماکانال ما

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top