امروز: سه شنبه 28 دی 1400

موسسه علم و هنر میثاق

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و اسلواکی

با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

شماره ثبت:31214

 • تلفن

  ۸۱ ۲۱ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • فاکس

  ۴۸ ۲۲ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • ایمیل

  paziresh.tahsili@gmail.com

مقالات

 • بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی شیمی

  1400/10/26 - 17:53:44
  بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی شیمی

  از بهترین رشته های تحصیلی در سراسر دنیا که در دانشگاه های خوب دنیا برای ورود به دوره های این رشته رقابت بسیار تنگاتنگی بین داوطلبان برقرار است، مهندسی شیمی می باشد. این گرایش ها و مباحث متعدد و متنوعی را در بر می گیرد. طبیعتاً برخی از علاقه مندان این رشته ترجیح می دهند این رشته را در دانشگاه های برتر دنیا و یا کشورهایی که بازار کار این رشته در آنها مناسب تر است به تحصیل بپردازند. از این رو انتخاب بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی شیمی پیش از هر اقدامی برای این افراد ضروری می باشد.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های جهان در رشته مهندسی کامپیوتر

  1400/10/21 - 19:25:47
  بهترین دانشگاه های جهان در رشته مهندسی کامپیوتر

  در زندگی امروزی بشر، نقش کامپیوتر و سیستم های رایانه ای به حدی زیاد است که دیگر نمی توان ادامه زندگی بشر را بدون این تکنولوژی ها متصور بود. حتی در برخی از وسایل که شاید به ظاهر به کامپیوتر ربطی ندارند نیز، از فناوری های رایانه ای استفاده می شود. از این رو رشته های مرتبط با فناوری های رایانه ای به ویژه مهندسی کامپیوتر نرم افزار، مهندسی کامپیوتر سخت افزار و مهندسی فناوری اطلاعات، از بهترین و پرکاربرد ترین رشته ها در دنیا به حساب می آیند. در جوامع پیشرفته، بازار کار رشته های فوق الذکر بسیار بهتر است و تحصیل در بهترین دانشگاه های این کشورها در چنین رشته هایی، آینده شغلی بسیار مناسبی را پیش روی مشتاقان این رشته قرار خواهد داد. به همین علت برای ورود به برترین دانشگاه های کشورهای صنعتی در رشته مهندسی کامپیوتر همه ساله رقابت بسیار شدیدتری در می گیرد و به علت ظرفیت محدود این دانشگاه ها، اغلب شرایط بسیار دشواری برای اعطای پذیرش در نظر گرفته می شود. هموطنان عزیزمان که مشتاق تحصیل در خارج از کشور هستند نیز ترجیح می‌ دهند محل تحصیل خود را از بین بهترین دانشگاه های دنیا که از رنکینگ های بین‌ المللی مناسبی برخوردارند، انتخاب نمایند که طبیعتا در این مسیر با دشواری های فراوانی مواجه خواهد شد. در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین دانشگاه های جهان در رشته مهندسی کامپیوتر بپردازیم که علاقمندان تحصیل این رشته می ‌توانند بر اساس آن، برای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاهی که امکان ورود به آن وجود دارد، نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل در رشته رادیوتراپی یا پرتودرمانی

  1400/09/23 - 05:21:03
  بهترین کشور برای تحصیل در رشته رادیوتراپی یا پرتودرمانی

  رشته پرتودرمانی یا رادیوتراپی از رشته های بسیار مهم در زیرمجموعه علوم پزشکی به شمار می رود که با توجه به گسترش زیاد بیماری هایی چون سرطان در جوامع مختلف، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. جوانان ایرانی علاقمند به تحصیل این رشته در خارج از کشور باید پیش از اقدام برای اپلای کردن و اخذ پذیرش از دانشگاه ها، با شرایط این رشته در کشورهای مختلف آشنا شده و بهترین کشور برای تحصیل در رشته رادیوتراپی یا پرتودرمانی بر اساس شرایط خود را انتخاب نمایند. در این مطلب قصد داریم با معرفی شرایط کشورهایی که به عنوان اصلی ترین گزینه های تحصیل رشته پرتودرمانی در خارج از کشور برای جوانان ایرانی به حساب می آیند، این عزیزان را در انتخاب محل تحصیل یاری نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های دندانپزشکی دنیا

  1400/09/21 - 05:40:54
  بهترین دانشگاه های دندانپزشکی دنیا

  رشته دندانپزشکی، سالهاست در کنار رشته پزشکی، از پر طرفدار ترین رشته های تحصیلی در کشورمان به شمار می رود و بسیاری از جوانان و خانواده هایشان، این رشته را برای آینده شغلی، ترجیح می دهند. دلایل زیادی به ویژه بالا بودن درآمد متخصصین این رشته ها نسبت به میانگین درآمد اقشار مختلف جامعه را می توان برای این موضوع برشمرد. اما به علت محدودیت هایی که در ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی کشور وجود دارد عده کثیری از داوطلبان نمی توانند این آرزوی خود را محقق سازند. درصدی از آنان ترجیح می دهند علیرغم سختی های زیاد، با اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور برای تحصیل دندانپزشکی راهی دیار غربت شوند. طبیعتاً برای این افراد، تحصیل در بهترین دانشگاه های دندانپزشکی دینا اولویت اول است که البته ورود به دانشگاه‌های دارای رتبه های بالاتر که از اعتبار بین المللی بالایی برخوردارند، بسیار سخت تر از سایر دانشگاه ها می باشد.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های روانشناسی دنیا

  1400/09/01 - 05:31:45
  بهترین دانشگاه های روانشناسی دنیا

  روانشناسی از رشته های حساس و بسیار با اهمیت بوده و به ویژه در کشورهای پیشرفته، از ارزش و اعتبار خاصی برخوردار است. انسان موجودی چند بعدی است و توجه به بعد روحی و روانی او می تواند وی را در مسیر موفقیت، رهنمون سازد. از این رو برای ایجاد آرامش روحی و روانی، به خدمات روانشناسان نیاز مبرم وجود دارد. درصدی از جوانان ایرانی مشتاق تحصیل این رشته ترجیح می دهند علیرغم سختی های زیاد، با اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور برای تحصیل روانشناسی راهی دیار غربت شوند. طبیعتاً برای این افراد، تحصیل در بهترین دانشگاه های روانشناسی دنیا اولویت اول است که البته ورود به دانشگاه‌های دارای رتبه های بالاتر که از اعتبار بین المللی بالایی برخوردارند، بسیار سخت تر از سایر دانشگاه ها می باشد.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل در رشته حقوق

  1400/08/29 - 05:40:56
  بهترین کشور برای تحصیل در رشته حقوق

  از بهترین رشته های تحصیلی که در دانشگاه های خوب دنیا برای ورود به دوره های این رشته رقابت بسیار تنگاتنگی بین داوطلبان برقرار است، رشته حقوق می باشد. این رشته مباحث بسیار گسترده ای را در بر می گیرد و البته با توجه به تفاوت قوانین در کشورهای مختلف دنیا، معادل سازی مدارک فارغ التحصیلان این رشته در سایر کشورها، بسیار دشوار است و تقریبا باید تمامی واحدهای درسی را در کشور مقصد از نو بگذرانند. از این رو، برخی از علاقه مندان این رشته که قصد کار و زندگی در خارج از کشور را دارند، ترجیح می دهند این رشته را از ابتدا در کشور مورد نظر برای زندگی آینده خود تحصیل کنند. از این رو انتخاب بهترین کشور برای تحصیل در رشته حقوق پیش از هر اقدامی برای این افراد ضروری می باشد.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل خلبانی

  1400/08/23 - 06:57:57
  بهترین کشور برای تحصیل خلبانی

  رشته خلبانی یکی از رشته های با فناوری بسیار پیشرفته به شمار می رود و طبیعتا تحصیل این رشته در کشورهایی که صنعت هوانوردی قابل ذکری ندارند، منطقی نیست. علاوه بر این، آن دسته از دانشجویان که تحصیل را مقدمه مهاجرت خود می دانند، باید کشوری را برای تحصیل این رشته برگزینند که صنع خلبانیی قدرتمندی داشته باشد و بتوانند آینده شغلی مناسبی را برای خود رقم بزنند.در سال های اخیر اقبال به تحصیل این رشته در میان جوانان ایرانی بیش از پیش افزایش پیدا کند و بسیاری از آنان حتی برای تحصیل این رشته به خارج از کشور رفته و سختی های خاص تحصیل در خارج را به جان بخرند. پیش از هر اقدامی برای اخذ پذیرش تحصیلی لازم است مشتاقان تحصیل این رشته با کشورهایی که به عنوان گزینه های انتخاب بهترین کشور برای تحصیل خلبانی معروف هستند، آشنایی پیدا کنند و با مقایسه شرایط این کشورها با شرایط خود، گزینه مناسب برای مهاجرت تحصیلی خود را برگزینند.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل در رشته شهرسازی

  1400/07/24 - 16:23:41
  بهترین کشور برای تحصیل در رشته شهرسازی

  از بهترین رشته های تحصیلی در سراسر دنیا که در دانشگاه های خوب دنیا برای ورود به دوره های این رشته رقابت بسیار تنگاتنگی بین داوطلبان برقرار است، رشته شهرسازی می باشد. این رشته بیشتر مباحث برنامه ریزی شهری و طراحی شهری را در بر می گیرد. مهندسان شهرسازی به کلیه جوانب توسعه شهری از جمله برنامه ریزی در زمینه های حمل و نقل، شبکه های زیرساختی، محیط زیست و ... می پردازند. طبیعتاً برخی از علاقه مندان این رشته ترجیح می دهند این رشته را در دانشگاه های برتر دنیا و یا کشورهایی که بازار کار این رشته در آنها مناسب تر است به تحصیل بپردازند. از این رو انتخاب بهترین کشور برای تحصیل در رشته شهرسازی پیش از هر اقدامی برای این افراد ضروری می باشد.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های پرستاری جهان

  1400/07/05 - 20:56:20
  بهترین دانشگاه های پرستاری جهان

  پرستاری از رشته های حساس و بسیار با اهمیت در سیستم بهداشت و درمان کشورهای مختلف محسوب می شود و همه گیری ویروس کرونا نیز بیش از پیش ارزش کار و فداکاری متخصصان این رشته را نمایان کرد. این رشته نیز البته کمی کمتر از رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری، همه ساله داوطلبان زیادی در بین جونان ایرانی برای ورود به دوره های تحصیل دارد. درصدی از مشتاقان تحصیل این رشته ترجیح می دهند علیرغم سختی های زیاد، با اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور برای تحصیل پرستاری راهی دیار غربت شوند. طبیعتاً برای این افراد، تحصیل در بهترین دانشگاه های پرستاری جهان اولویت اول است که البته ورود به دانشگاه‌های دارای رتبه های بالاتر که از اعتبار بین المللی بالایی برخوردارند، بسیار سخت تر از سایر دانشگاه ها می باشد.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های داروسازی جهان

  1400/06/16 - 23:24:06
  بهترین دانشگاه های داروسازی جهان

  سالهاست تب تحصیل رشته در رشته داروسازی و سایر رشته های مطرح علوم پزشکی در کشور ما بین جوانان بسیار بالاست و هم خود آنان و هم خانواده‌ های آنان مشتاق ورود این عزیزان به دوره های تحصیل پزشکی هستند. دلایل زیادی به ویژه بالا بودن درآمد متخصصین این رشته ها نسبت به میانگین درآمد اقشار مختلف جامعه را می توان برای این موضوع برشمرد. اما به علت محدودیت هایی که در ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی کشور وجود دارد عده کثیری از داوطلبان نمی توانند این آرزوی خود را محقق سازند. ولی درصدی از آنان نیز ترجیح می دهند علیرغم سختی های زیاد، با اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور برای تحصیل داروسازی راهی دیار غربت شوند. طبیعتاً برای این افراد، تحصیل در بهترین دانشگاه های داروسازی جهان اولویت اول است که البته ورود به دانشگاه‌های دارای رتبه های بالاتر که از اعتبار بین المللی بالایی برخوردارند، بسیار سخت تر از سایر دانشگاه ها می باشد.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top