امروز: سه شنبه 30 شهریور 1400

موسسه علم و هنر میثاق

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و اسلواکی

با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

شماره ثبت:31214

 • تلفن

  ۸۱ ۲۱ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • فاکس

  ۴۸ ۲۲ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • ایمیل

  paziresh.tahsili@gmail.com

مقالات

 • بهترین دانشگاه های داروسازی جهان

  1400/06/16 - 23:24:06
  بهترین دانشگاه های داروسازی جهان

  سالهاست تب تحصیل رشته در رشته داروسازی و سایر رشته های مطرح علوم پزشکی در کشور ما بین جوانان بسیار بالاست و هم خود آنان و هم خانواده‌ های آنان مشتاق ورود این عزیزان به دوره های تحصیل پزشکی هستند. دلایل زیادی به ویژه بالا بودن درآمد متخصصین این رشته ها نسبت به میانگین درآمد اقشار مختلف جامعه را می توان برای این موضوع برشمرد. اما به علت محدودیت هایی که در ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی کشور وجود دارد عده کثیری از داوطلبان نمی توانند این آرزوی خود را محقق سازند. ولی درصدی از آنان نیز ترجیح می دهند علیرغم سختی های زیاد، با اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور برای تحصیل داروسازی راهی دیار غربت شوند. طبیعتاً برای این افراد، تحصیل در بهترین دانشگاه های داروسازی جهان اولویت اول است که البته ورود به دانشگاه‌های دارای رتبه های بالاتر که از اعتبار بین المللی بالایی برخوردارند، بسیار سخت تر از سایر دانشگاه ها می باشد.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل در رشته تغذیه

  1400/05/19 - 09:57:49
  بهترین کشور برای تحصیل در رشته تغذیه

  رشته تغذیه یا ایمنی شناسی از رشته های بسیار مهم در زیرمجموعه علوم پزشکی به شمار می رود که تا پیش از همه گیری ویروس کووید-19 بسیاری از مردم شاید حتی نام آن را نیز نشنیده بودند. اما خدمات درخشان متخصصان این رشته در سراسر دنیا در این دوران موجب شد این رشته به شکلی قابل توجه و بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. جوانان ایرانی علاقمند به تحصیل این رشته در خارج از کشور باید پیش از اقدام برای اپلای کردن و اخذ پذیرش از دانشگاه ها، با شرایط این رشته در کشورهای مختلف آشنا شده و بهترین کشور برای تحصیل در رشته تغذیه یا علوم زیستی بر اساس شرایط خود را انتخاب نمایند. در این مطلب قصد داریم با معرفی شرایط کشورهایی که به عنوان اصلی ترین گزینه های تحصیل رشته تغذیه در خارج از کشور برای جوانان ایرانی به حساب می آیند، این عزیزان را در انتخاب محل تحصیل یاری نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی کشاورزی

  1400/05/17 - 09:43:40
  بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی کشاورزی

  رشته کشاورزی یکی از رشته های مهم و استراتژیک به شمار رفته و تخصص دانش آموختگان آن در تهیه یکی از اصلی ترین نیازهای بشر، یعنی غذا، نقش غیر قابل انکاری دارد. شرایط بازار کار این رشته در کشورهای مختلف یکسان نیست. به عنوان مثال، شرایط اقلیمی و آب و هوایی و مرغوبیت خاک کشورها، به همراه وجود منابع آب مناسب، از اصلی ترین عوامل در رونق کشاورزی در نقاط مختلف دنیا به شمار می رود. طبیعتا استفاده از فناوری های نوین که موجب افزایش راندمان کشاورزی شده و به صرفه جویی در مصرف آب کشاورزی نیز کمک می کند، موجب شده برخی کشورها در صنعت کشاورزی موفق تر از سایرین باشند. آن دسته از دانشجویان که تحصیل را مقدمه مهاجرت خود می دانند، باید کشوری را برای تحصیل این رشته برگزینند که کشاورزی قدرتمندی داشته باشد و بتوانند آینده شغلی مناسبی را برای خود رقم بزنند. خوشبختانه در سال های اخیر صنایع کشاورزی در کشور عزیزمان ایران نیز توسعه مناسبی یافته اند و استفاده از تکنیک های آبیاری و کشاورزی گلخانه ای باعث افزایش راندمان شده است و همین موضوع باعث شده اقبال به تحصیل این رشته در میان جوانان ایرانی افزایش پیدا کند و بسیاری از آنان حتی برای تحصیل این رشته به خارج از کشور روند. پیش از هر اقدامی برای اخذ پذیرش تحصیلی لازم است مشتاقان تحصیل این رشته با کشورهایی که به عنوان گزینه های انتخاب بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی کشاورزی معروف هستند، آشنایی پیدا کنند و با مقایسه شرایط این کشورها با شرایط خود، گزینه مناسب برای مهاجرت تحصیلی خود را برگزینند.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل در رشته ایمونولوژی

  1400/05/12 - 00:22:40
  بهترین کشور برای تحصیل در رشته ایمونولوژی

  رشته ایمونولوژی یا ایمنی شناسی از رشته های بسیار مهم در زیرمجموعه علوم پزشکی به شمار می رود که تا پیش از همه گیری ویروس کووید-19 بسیاری از مردم شاید حتی نام آن را نیز نشنیده بودند. اما خدمات درخشان متخصصان این رشته در سراسر دنیا در این دوران موجب شد این رشته به شکلی قابل توجه و بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. جوانان ایرانی علاقمند به تحصیل این رشته در خارج از کشور باید پیش از اقدام برای اپلای کردن و اخذ پذیرش از دانشگاه ها، با شرایط این رشته در کشورهای مختلف آشنا شده و بهترین کشور برای تحصیل در رشته ایمونولوژی یا علوم زیستی بر اساس شرایط خود را انتخاب نمایند. در این مطلب قصد داریم با معرفی شرایط کشورهایی که به عنوان اصلی ترین گزینه های تحصیل رشته ایمونولوژی در خارج از کشور برای جوانان ایرانی به حساب می آیند، این عزیزان را در انتخاب محل تحصیل یاری نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های جهان در رشته مهندسی خودرو

  1400/04/19 - 23:52:15
  بهترین دانشگاه های جهان در رشته مهندسی خودرو

  استفاده از خودروها در جوامع امروزی به حدی گسترده است که نمی توان حتی یک روز، زندگی انسان را بدون وجود آن ها تصور نمود. خودرو به معنای عام، شامل کلیه وسایل نقلیه موتوری از جمله سواری، موتورسیکلت، اتوبوس، مینی بوس، ون، کامیون، تانکر، وانت، تراکتور و ادوات موتوری کشاورزی، لوودر و سایر تجهیزات متحرک راه سازی و ماشین آلات ساختمان سازی، نقشی اساسی در زندگی بشر امروزی ایفا می کند. در جوامع پیشرفته، اهمیت بالایی به کیفیت تولید انواع خودرو داده می شود به همین بر این اساس، رشته تخصصی مهندسی خودرو در بهترین دانشگاه ها ارائه شده و مورد استقبال جوانان نخبه نیز قرار می گیرد، زیرا آینده شغلی بسیار مناسبی در انتظار آنان خواهد بود. به همین علت برای ورود به برترین دانشگاه های کشورهای صنعتی در رشته مهندسی خودرو همه ساله رقابت بسیار شدیدتری در می گیرد و به علت ظرفیت محدود این دانشگاه ها، اغلب شرایط بسیار دشواری برای اعطای پذیرش در نظر گرفته می شود. هموطنان عزیزمان که مشتاق تحصیل در خارج از کشور هستند ترجیح می‌ دهند محل تحصیل خود را از بین بهترین دانشگاه های دنیا که از رنکینگ های بین‌ المللی مناسبی برخوردارند، انتخاب نمایند که طبیعتا در این مسیر با دشواری های فراوانی مواجه خواهد شد. در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین دانشگاه های جهان در رشته مهندسی خودرو بپردازیم که علاقمندان تحصیل این رشته می ‌توانند بر اساس آن، برای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاهی که امکان ورود به آن وجود دارد، نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل هوافضا

  1400/03/30 - 07:01:10
  بهترین کشور برای تحصیل هوافضا

  رشته هوافضا یکی از رشته های با فناوری بسیار پیشرفته به شمار می رود و طبیعتا تحصیل این رشته در کشورهایی که صنعت هوافضای قابل ذکری ندارند، منطقی نیست. علاوه بر این، آن دسته از دانشجویان که تحصیل را مقدمه مهاجرت خود می دانند، باید کشوری را برای تحصیل این رشته برگزینند که صنع هوافضای قدرتمندی داشته باشد و بتوانند آینده شغلی مناسبی را برای خود رقم بزنند. خوشبختانه در سال های اخیر صنایع هوافضا در کشور عزیزمان ایران نیز توسعه فراوانی یافته اند و همین موضوع باعث شده اقبال به تحصیل این رشته در میان جوانان ایرانی بیش از پیش افزایش پیدا کند و بسیاری از آنان حتی برای تحصیل این رشته به خارج از کشور روند. پیش از هر اقدامی برای اخذ پذیرش تحصیلی لازم است مشتاقان تحصیل این رشته با کشورهایی که به عنوان گزینه های انتخاب بهترین کشور برای تحصیل هوافضا معروف هستند، آشنایی پیدا کنند و با مقایسه شرایط این کشورها با شرایط خود، گزینه مناسب برای مهاجرت تحصیلی خود را برگزینند.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل در رشته تربیت بدنی

  1400/03/25 - 16:11:27
  بهترین کشور برای تحصیل در رشته تربیت بدنی

  رشته تربیت بدنی از رشته های نه چندان پرطرفدار در کشورمان به شمار رفته و رقابت چندانی برای ورود به دوره های آن در دانشگاه های ایران وجود ندارد. اما در برخی دیگر از کشورها، به ویژه کشورهای اروپایی، این رشته از رشته های پرمتقاضی محسوب می شود. زیرا فارغ التحصیلان آن با فرصت های شغلی فراوانی روبرو بوده و از درآمد مناسبی نیز می توانند بهره مند شوند. برخی از جوانان ایرانی علاقمند این رشته نیز ترجیح می دهند به تحصیل در دانشگاه های کشورهای دیگر بپردازند. از این رو در این مطلب به شرایط تحصیل این رشته در کشورهای مختلف می پردازیم تا این عزیزان بتوانند بسته به شرایط خود، بهترین کشور برای تحصیل در رشته تربیت بدنی را انتخاب کرده و برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آن کشور، اپلای نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل بیوتکنولوژی

  1400/03/14 - 08:33:38
  بهترین کشور برای تحصیل بیوتکنولوژی

  رشته بیوتکنولوژی یا علوم و فناوری های زیستی از رشته هایی است که تا پیش از پاندمی ویروس کووید ۱۹ درصد قابل توجهی از مردان با آشنایی چندانی نداشتند. اما خدمات درخشان متخصصان این رشته در سراسر دنیا در زمینه مطالعه برای تولید واکسن این ویروس موجب شد این رشته به شکلی قابل توجه و بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. جوانان ایرانی علاقمند به تحصیل این رشته در خارج از کشور باید پیش از اقدام برای اپلای کردن و اخذ پذیرش از دانشگاه ها، با شرایط این رشته در کشورهای مختلف آشنا شده و بهترین کشور برای تحصیل بیوتکنولوژی یا علوم زیستی بر اساس شرایط خود را انتخاب نمایند. در این مطلب قصد داریم با معرفی شرایط کشورهایی که به عنوان اصلی ترین گزینه های تحصیل بیوتکنولوژی در خارج از کشور برای جوانان ایرانی به حساب می آیند، این عزیزان را در انتخاب محل تحصیل یاری نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل مهندسی پزشکی

  1400/02/28 - 09:00:00
  بهترین کشور برای تحصیل مهندسی پزشکی

  رشته مهندسی پزشکی یکی از رشته های بسیار کاربردی به شمار رفته و زحمات متخصصان آن نقش قابل توجهی در فرآیند درمان بیماران ایفا می نماید. طبیعتاً شرایط کاری برای متخصصان این رشته در کشورهایی که صنایع مرتبط را دارا هستند، بسیار مناسب تر است. از این رو بسیاری از متخصصان این رشته در کشورمان در سال های اخیر به مهاجرت کاری به کشورهای صنعتی و پیشرفته دنیا می ‌اندیشند. خوشبختانه در سال های اخیر صنایع مرتبط با تجهیزات پزشکی در کشور عزیزمان ایران نیز توسعه فراوانی یافته اند و همین موضوع باعث شده اقبال به تحصیل این رشته در میان جوانان ایرانی بیش از پیش افزایش پیدا کند و بسیاری از آنان حتی برای تحصیل این رشته به خارج از کشور روند. پیش از هر اقدامی برای اخذ پذیرش تحصیلی لازم است مشتاقان تحصیل این رشته با کشورهایی که به عنوان گزینه های انتخاب بهترین کشور برای تحصیل مهندسی پزشکی معروف هستند، آشنایی پیدا کنند و با مقایسه شرایط این کشورها با شرایط خود، گزینه مناسب برای مهاجرت تحصیلی خود را برگزینند.

  ادامه مطلب ...
 • دانشگاه تومسک روسیه

  1400/02/18 - 08:44:08
  دانشگاه تومسک روسیه

  یکی از دانشگاه‌ های برتر کشور روسیه که به تایید هر دو وزارتخانه علوم و بهداشت ایران نیز رسیده است، دانشگاه تومسک می باشد. این دانشگاه که نام کامل آن دانشگاه ایالتی تومسک بوده و در زبان انگلیسی به Tomsk State University شناخته می شود، در رنکینگ های معتبر بین المللی همواره یکی از ۵ دانشگاه برتر کشور روسیه بوده است. دانشگاه تامسک که بزرگ‌ ترین دانشگاه کلاسیک بخش آسیایی کشور پهناور روسیه به شمار می رود، در سال ۱۸۷۸ میلادی با حکم امپراطور الکساندر دوم و با نام دانشگاه امپریال تومسک تاسیس شده و در طول عمر بیش از یک قرن خود، با توسعه بسیاری هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی مواجه شده است.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top